Глазунова Людмила Володимирівна

Scopus Author ID: Author

GOOGLE SCHOLAR: scholar.google.com

• Технології програмування;
  • Організація баз даних та знаній;
  • Алгоритми та структури даних;
  • Моделювання та аналіз програмного забезпечення;
  • Архітектура та програмування програмного забезпечення.

Вчений має понад 60 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, з них 26 публікацій, що індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science (показники індексу Гірша – h-6).

Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова за програмою Teacher’s Intership program IT Ukraine Association held by EPAM Systems тощо.

Вчене звання – доцент (Атестат доцента, серія 12ДЦ , № 040881, рішення атестаційної  колегії МОН від 22.12.2014 р., протокол № 4/43–Д).

Науковий ступінь – кандидат фізико-математичних наук зі спеціальності 01.02.03 – астрофізика та радіоастрономія (Диплом кандидата наук, серія ФМ № 030285, рішення атестаційної колегії МОН, Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова від 20.06.2007 р.).

Ступінь вищої освіти – астроном зі спеціальності «Астрономія», (Диплом  серія  ИВ-І  № 068279, видано Одеським державним університетом ім. І.І. Мечникова (м. Одеса) 19 червня 1981 р.).

Працювала на посаді наукового співробітника, старшого наукового співробітника в Астрономічній обсерваторії Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова (1984-2007 рр.).

З 2009 року доцент кафедри інженерії програмного забезпечення (до 2020 р. кафедра інформаційних технологій) Державного університету інформаційних технологій і зв’язку (раніше Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова).