Гинда Валентина Володимирівна

викладач

Ginda_vv@ukr.net

Безпека життєдіяльності та охорона праці; основи охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування в Державному підприємстві “Одеський науково-дослідний інститут зв’язку” 2019 р.

Ступінь вищої освіти – спеціаліст зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика», присвоєна кваліфікація Вчитель математики і основ інформатики (Диплом спеціаліста, серія СК № 30257156, видано Державним закладом «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського» 10 липня 2006 р.).

В системі вищої освіти працює з 2007 року, зокрема на посадах:

• Методист кафедри Вищої математики;
  • Методист кафедри Теорія електричних кіл та електроживлення;
  • Провідний фахівець кафедри Автоматизація технологічних процесів та електроживлення;
  • Викладач кафедри Систем електронних комунікацій (колишня кафедра Телекомунікаційних систем) (2022 р – по теперішній час);