Жеребцова Лілія Миколаївна

старший викладач

Lilya.zherebcova@gmail.com

Основи технічного регулювання; Стандартизація продукції та послуг; Кваліметрія та управління якістю; Міжнародна стандартизація.

Жеребцова Л.М. має понад 36 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.
Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування в Херсонській державній морській академії (Україна); Стажування на базі Університету прикладних наук Анхальт (Німеччина – Україна); Інституті Науково-дослідного Люблінського науково-технологічного парку (Республіка Польща).
Членкіня Одеського відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України» з 2017 року
Членкіня ГО «МІЖНАРОДНА ФУНДАЦІЯ НАУКОВЦІВ ТА ОСВІТЯН» з 2023 р.

Ступінь вищої освіти – спеціаліст зі спеціальності «Якість, стандартизація та сертифікація», присвоєна кваліфікація інженера з якості, стандартизації та сертифікації (Диплом спеціаліста, серія КВ № 25109136 видано Київським національним університетом технології та дизайну, 29 червня 2004 р.)

В системі вищої освіти працює з 2006 року, зокрема на посадах:

• викладача-асистента кафедри технічного регулювання та менеджменту якості Одеського державного інституту вимірювальної техніки (2008-2010 рр.)
  • викладача-асистента кафедри якості та безпеки життя людини у ВНЗ «Одеський державний інститут вимірювальної техніки» (з 2010-2013рр.);
  • старшого викладача кафедри стандартизації, оцінки відповідності та освітніх вимірювань Одеської державної академії технічного регулювання та якості (з 2013-2017рр.); (декретна відпустка 3 роки)
  • старшого викладача кафедри метрології, якості та стандартизації Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку з 2022р. по теперішній час.