Зіангірова Лідія Тагирзянівна

доцент, кандидат технічних наук

l.t_zianhirova@suitt.edu.ua

Технічні аспекти сфери захисту прав споживачів, Акредитація вимірювальних лабораторій, Стандартизація та оцінка відповідності продукції та послуг.

• Вчене звання – доцент (Атестат доцента, 12.02 – системи та пристрої передачі інформації по каналам зв’язку серія 12ДЦ, №045220, Рішення атестаційної колегії МОН від 15.12.2015 р., протокол № 5/02–Д).
  • Науковий ступінь – диплом кандидата наук зі спеціальності 12.17 – радіотехнічні та телевізійні системи та пристрої, (Диплом кандидата наук, серія КН № 005312, Рішення спеціалізованої вченої ради Української державної академії зв’язку ім. О. С. Попова від 24.03.1994 р., протокол № 2).
  • Ступінь вищої освіти – спеціаліст зі спеціальності «Багатоканальний електрозв’язок», присвоєна кваліфікація інженер електрозв’язку (Диплом спеціаліста, серія А-ІІ № 101909, видано Одеським електротехнічним інститутом зв’язку ім. О.С. Попова 19 червня 1976 р.).

В 2015 році отримала вчене звання доцента по кафедрі нановимірювань та вимірювальної техніки.

В системі вищої освіти працює на посадах:

• доцента кафедри технічного регулювання та менеджменту якості Одеського державного інституту вимірювальної техніки;
  • доцента кафедри якості та безпеки життя людини у ВНЗ «Одеський державний інститут вимірювальної техніки»;
  • доцента кафедри стандартизації, оцінки відповідності та освітніх вимірювань Одеської державної академії технічного регулювання та якості;
  • доцент кафедри метрології, якості та стандартизації Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку з 2022р. по теперішній час.