Профорієнтаційна робота ФТР

Викладачі факультету проводять активну профорієнтаційну діяльність. При цьому використовуються різні форми її проведення. З метою покращення співробітництва зі школами та коледжами м. Одеси та області за кафедрами факультету закріплені різні школи та коледжі. При проведенні профорієнтаційних заходів до відома майбутніх абітурієнтів доводиться інформація про усі напрями підготовки та умови вступу до університету. Проводиться профорієнтаційна робота у стінах ДУІТЗ – екскурсії по кафедрам у рамках днів відкритих дверей.

В умовах карантинних обмежень профорієнтаційна робота проводиться дистанційно з використання інформаційно-комунікаційних технологій. Школам та коледжам надіслані електронні листи з інформацією по спеціальностям та прийому до ДУІТЗ, а також з посиланнями на сайт та соціальні мережі. На інформаційних сторінках висвітлюється новини університету та факультету, корисна інформація для абітурієнтів. Дні відкритих дверей також проводяться дистанційно з використанням платформи Zoom.