SCIENCE SKILLS BOOSTER SUITT 2024

Запрошуємо (учасників, команди учасників, наукових керівників команд учасників, вчителів, директорів закладів освіти, друзів та родичів учасників) на Конкурс-виставку науково-технічної творчості молоді «Science Skills Booster SUITT 2024» з нагоди Всесвітнього дня науки до Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку!

Форма проведення змішана: очно (офф-лайн), дистанційна (он-лайн).

Реєстрація учасників та команд учасниць (у складі від 2 до 5-ти осіб).

Номінації та умови проведення Конкурсу - виставки

1) Конкурс винахідницьких і раціоналізаторських пропозицій, проектів презентацій результатів науково-технічної творчості.
Конкурсні матеріали розглядаються та оцінюються журі під час відбірного он-лайн етапу.
Всі конкурсні матеріали для оцінювання надсилаються на розгляд журі у вигляді фото відеороликів, презентацій на електрону пошту секретаря конкурсу it.ddo.od@gmail.com (або завантажуються у електронному виді за допомогою форми реєстрації).
Конкурсні матеріали у вигляді відеороликів завантажуються на YouTube, а посилання на відповідний ресурс надсилається на на електрону пошту секретаря конкурсу it.ddo.od@gmail.com.

2) Виставка (наукових, дослідницьких робіт, стартап – проєктів, розробок, прототипів) проводиться під час фінвльного офф-лайн етапу.

Додаткова номінація поза межами конкурсу: «Створення проєкту дизайну логотипу Конкурсу «Science Skills Booster SUITT 2024».

Переможці конкурсу отримають підтримку університету та стейкхолдерів, можливості реалізації наукових, винахідницьких і раціоналізаторських проєктів та пропозицій на бази навчально-наукових лабораторій ДУІТЗ.

Категорії учасників:

• перша вікова категорія – школярі віком від 10 до 14 років;
  • друга вікова категорія – школярі віком від 15 до 17 років;
  • третя категорія – студенти коледжів;
  • четверта категорія – студенти ДУІТЗ.

Порядок організації та проведення конкурсу

Відбірковий он-лайн етап: проводиться серед усіх зареєстрованих команд та учасників.

Тайм лайн відбірковогу етапу: 10 травня – 16 травня  2024 року.

Фінальний офф-лайн етап: проводиться серед команд, що були допущені до фіналу за результатами відбіркового етапу (максимальна кількість фіналістів 5 осіб), участь у фінальному етапі Конкурсу для учнів є безкоштовною, місце проведення фінального етапу Конкурсу з метою безпеки буде оголошено учасникам особисто.

Тайм лайн фінального етапу: 18 травня 2024 року

10:00 - 10:30

Реєстрація учасників та гостей на офф-лайн захід (локацію буде повідомлено учасникам за день до початку)

10:30 - 10:45

Офф-лайн відкриття Конкурсу, он-лайн трансляція події (Zoom): привітання від організаторів та партнерів заходу

10:45 – 11:30

Презентація (офф-лайн та он-лайн) проектів, апаратно-програмних рішень тощо (час на презентацію учасника – до 3 хв., команди учасників – до 5 хв.)

11:30 - 12:00

Промови від запрошених почесних гостей, воркшоп для учасників заходу від професорсько-викладацького складу та студентів ДУІТЗ

Завершення офф-лайн заходу

Додаткова інформація

Категорії учасників:

• перша вікова категорія – школярі віком від 10 до 14 років;
  • друга вікова категорія – школярі віком від 15 до 17 років;
  • третя категорія – студенти коледжів.
  • четверта категорія – студенти ДУІТЗ.

Конкурс-виставка проводиться з метою створення умов для розвитку, виявлення і підтримки обдарованої талановитої молоді, надання можливості у реалізації інтелектуального потенціалу та стимулювання інтересу до дослідницької наукової та творчої роботи, пошуку інноваційних рішень.