У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбудеться Конкурс-виставка «Science Skills Booster SUITT 2024»

ПРЕС-РЕЛІЗ

18 травня з нагоди Всесвітнього дня науки у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбудеться Конкурс-виставка науково-технічної творчості молоді «Science Skills Booster SUITT 2024». У змаганнях інноваційних проєктів та винахідницьких і раціоналізаторських розробок візьмуть участь команди учнів  закладів середньої освіти Одеси та студентів ДУІТЗ.

Форма проведення змішана – очна й дистанційна. На першому, дистанційному, етапі вже відбувся відбір найбільш цікавих проєктів. 18 травня о 10.00 розпочне свою роботу виставка наукових, дослідницьких робіт, стартап-проєктів, розробок, прототипів, презентація команд та нагородження кращих робіт.

Категорії учасників:

1. Вікова категорія – школярі віком від 10 до 14 років;
  2. Вікова категорія – школярі віком від 15 до 17 років;
  3. Третя категорія – студенти ДУІТЗ.

Нагороди конкурсу:

1. Гран-прі конкурсу від Наглядової ради ДУІТЗ.
  2. Призи за 1 місце у кожній віковій категорії.
  3. Додаткова номінація поза межами конкурсу: «Створення проєкту дизайну логотипа Конкурсу «Science Skills Booster SUITT».

Переможці конкурсу отримають підтримку університету та стейкхолдерів, можливості реалізації наукових, винахідницьких і раціоналізаторських проєктів та пропозицій на базі навчально-наукових лабораторій ДУІТЗ.

Оцінювати роботи буде поважне журі у складі:

Іван

ТИМОШЕНКО

Директор Департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту Одеської обласної військової адміністрації

Сергій

БАЗИКА

Голова наглядової ради ДУІТЗ , к.н. з держ.управл.

Акім

КОЄВ

Директор Комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр»  Одеської обласної військової адміністрації

Михайло

ГНАТЮК

Заступник директора Комунального підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр»  Одеської обласної військової адміністрації

Юрій

КАРГАПОЛОВ

Директор українського представництва Internet Society (Всесвітньої Інтернет спільноти) ISOC в Україні

Катерина

ТАНАЩУК

Проректор з наукової роботи ДУІТЗ, д.е.н., професор

Віктор РУСАЛОВСЬКИЙ

Декан факультету телекомунікацій та радіотехніки, к.т.н.

Євген

ВАСІЛІУ

Декан факультету інформаційних технологій та кібербезпеки д.т.н., професор

Олена

ЧУКУРНА

Декан факультету бізнесу та соціальних комунікацій, д.е.н., професор

Олег

ГРАБОВСЬКИЙ

Декан факультету електроніки, автоматизації та метрології,  к.т.н., доцент

Під час роботи виставки відбудеться  урочисте підписання меморандуму  про співробітництво між Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку та  КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр».