До Дня Незалежності наші вчені отримали високі державні нагороди

Сьогодні, 23 серпня 2024 р., напередодні Дня Незалежності України, відбулася церемонія нагородження кращих представників Одеської області.
За дорученням Президента України Володимира Зеленського очільник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер вручив державні нагороди.
За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України в умовах воєнного стану, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено:
БАЗИКУ Сергія Костянтиновича, голову наглядової ради Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку,
БОРЯКА Костянтина Федоровича, професора кафедри Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку,
БОРЯКА Максима Костянтиновича, наукового розробника військового спорядження.
Наші вчені отримали нагороди за розробку необхідного для військових спеціального маскувального плаща. Слід зазначити, що науковці Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку розробили та провели успішні випробування вже кількох модифікацій маскувального плаща в бойових умовах. Їхній винахід дозволяє врятувати життя військовим.
Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» 18 травня 2024 року. А сьогодні Сергій Базика, Костянтин Боряк та Максим Боряк отримали свої ордени.