Тренінг «Толерантність та інклюзивна культура» – один з елементів взаємодії ДУІТЗ із стейкхолдерами

Минулого тижня в.о. завкафедри соціально-гуманітарних наук, гарант ОПП 053 «Психологія» Мар’яна ПАЛЬЧИНСЬКА в межах взаємодії із стейкхолдером – Одеським обласним центром підтримки інклюзивної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» – взяла участь у зустрічі-тренінгу «Толерантність та інклюзивна культура».
Цей захід став цікавим досвідом та елементом підтримки для всіх учасників, адже в ньому брали участь як сім’ї, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, так і батьки нормотипових дітей, що стали вимушено переміщеними особами в умовах війни. Діти створювали з повітряного пластиліну іграшки в подарунок для батьків. А для батьків фахівці ОРЦПІО провели треніг з психологічної підтримки з активностями й обміном досвідом. Зустріч була веселою, пізнавальною та корисною для всіх учасників.