На кафедрі соціально-гуманітарних наук відбулися цікаві заходи для першокурсників, які будуть вивчати психологію

В.о. завідувачки кафедри соціально-гуманітарних наук, професор, доктор філософських наук Мар’яна Пальчинська та доцент, кандидат педагогічних наук Наталія Шиліна провели для першокурсників спеціальності 053 «Психологія» низку цікавих заходів, щоб познайомити новачків з обраною майбутньою професією.
Психологія як наука має величезні перспективи в сучасному світі. Зі зростанням уваги до ментального здоров’я, потреба у кваліфікованих психологах постійно зростає. Наука активно інтегрується з іншими дисциплінами, такими як нейробіологія, соціологія тощо, а також зі штучним інтелектом, відкриваючи нові горизонти для досліджень і практичного застосування. Важливу роль відіграють розробки в галузі когнітивної психології, що сприяють розумінню людської свідомості та поведінки. Робота психолога складається з опанування різних технік, вправ та методів. Тож наші викладачі передусім провели психологічний тренінг «Знайомство». Під час цього заходу студенти, кидаючи один одному м’яч, розповідали цікаві факти про себе. Далі було зроблено комунікативну вправу «Покажи емоцію», де потрібно було зобразити без слів ситуацію з картинки. Наостанок студентів розділили на 4 команди, кожна з яких створювала емблему для своєї спеціальності та придумувала девіз.
Так весело студенти почали опановувати складну професію психолога.