Запрошуємо вас взяти участь в еколого-оздоровчому турі до Карпат за маршрутом: Одеса–Яремче–Одеса

Шановні викладачі та студенти!

Подорож для всіх охочих відпочивати на свіжому гірському повітрі відбудеться з 2 жовтня до 7 жовтня 2024 року.

Вартість туру: 2900 грн.
(Студенти організовують прийом їжі самостійно).

Заявки, студентські квитки та оплату надати кураторам до 11 вересня 2024 року.

Організатор може змінювати програму подорожі залежно від погодних та інших умов.

Для запису та додаткових питань звертайтесь за номером телефону:
+38 (050) 537-60-12 (Сафонова Надія Володимирівна).

Програма туру до Карпат

2 жовтня – відправлення о 18:19 поїздом №26/236 Одеса–Чернівці/Ясіня.

3 жовтня – о 8:49 приїзд у м. Яремче. Екскурсія до Манявського водоспаду, Манявського скиту, відвідування руїн Пнівського замку. Трансфер до с. Татарів.

4 жовтня – подорож до одного з наймальовничіших куточків Горганського гірського масиву – водоспаду Гук, що знаходиться в урочищі Женець на висоті 900 м н.р.м. Вода масивним потоком спадає з висоти 15 метрів. Сходження на гору Хом’як.

5 жовтня – відвідування м. Косів (музей О. Довбуша, музею національно-визвольної боротьби українського народу, водоспад Шешорський Гук – один з найкрасивіших у Карпатах водоспадів з висотою падіння води 5 м та площею 0,5 га. Поруч з водоспадом є мінеральне джерело).

6 жовтня – відвідування одного з українських “місць сили” – скель Довбуша, що вважаються чи не наймістичнішим туристичним об’єктом Карпатського краю. Тут, в оточенні химерних вулканічних кам’яних гігантів, що колись відпочивали на дні прадавнього моря, яке змінилося сьогодні смарагдовим лісом, ви відчуєте себе за межами реального світу.

6 жовтня – екологічний відпочинок в урочищі Женець.
О 16:14 виїзд з м. Яремче до Одеси.

7 жовтня – о 8:26 прибуття до м. Одеса.