Запрошуємо на вебінар з надання психологічної підтримки молоді

Психологічний простір «Осередок Фенікса» анонсує нову подію. Наступної п’ятниці відбудеться вебінар «Teenergizer: як старт кар’єри психолога».

Teenergizer – це онлайн-платформа для підлітків, на якій вони можуть отримати корисні знання про актуальні для них теми та психологічну підтримку. Teenergizer залучає молодих психологів до участі у проєкті, надає необхідне навчання та можливість підтримувати підлітків і молодь.

Про свій досвід участі у проєкті в ролі консультанта розповість студентка 3-го курсу ДУІТЗ, факультету БСК (спеціальность 053 «Психологія») Вікторія Агафонова.

Вебінар буде корисним для студентів-майбутніх психологів, які шукають можливості отримати нові знання та досвід надання психологічної підтримки.

ВЕБІНАР ВІДБУДЕТЬСЯ НА ПЛАТФОРМІ DISCORD
Дата: 18 жовтня