Студенти, викладачі та співробітники ДУІТЗ долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності

Сьогодні, 25 жовтня, в 401 аудиторії головного навчального корпусу ДУІТЗ напередодні Дня української писемності і мови відбувся Радіодиктант національної єдності. Традиційно до написання радіодиктанту національної єдності долучилися студенти, викладачі та співробітники ДУІТЗ. Також деякі студенти приєднались до написання радіодиктану дистанційно.

Також учасники радіодиктанту національної єдності мають можливість до понеділка до 10:00 принести аркуші з текстом радіодиктанту та залишити їх на вахті головного навчального корпусу. Учасник з найкращим результатом радіодиктанту отримає приз від ректора ДУІТЗ.

Дякуємо організаторам і всім, хто долучився до написання радіодиктанту національної єдності! До зустрічі наступного року!