Терешко Юлія Володимирівна

y.v_tereshko@suitt.edu.ua

Scopus Author ID: на реєстрації

ORCID: 0000-0002-9853-0637

ОКР бакалавр: Економіка праці і соціально-трудові відносини; Цифрова економіка; Інноваційно-інвестиційна діяльність; Економічна безпека цифрового середовища.

ОКР магістр: Економічне управління підприємством; Економічна діагностика.

Під керівництвом доцента Юлії Терешко ведеться плідна науково-організаційна та виховна діяльність на кафедрі економіки та цифрового бізнесу. Під її керівництвом відмінно захищено бакалаврські та магістерські роботи здобувачів. Вчена має понад 120 публікацій наукового та 15 – навчально-методичного характеру, з них 3 публікацій, що індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science.
До 2021 р. виконувала обов’язки заступника декана факультету Бізнеса та соціальних комунікацій з виховної та міжнародної діяльності.
Є гарантом освітньо-наукової програми Економіка зі спеціальності 051 Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, членом наукової групи щодо виконання низки науково-дослідних робіт, серед яких: 0117U003418 «Науково-прикладні підходи щодо розвитку людського капіталу підприємства зв’язку», 0120U105596 «Економічна стійкість підприємства в умовах кризи, що викликана пандемією COVID-19» та інші.
Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування в Вищому навчальному закладі Міжрегіональна академія управління персоналом, тема: «Розвиток цифрових фінансових послуг в умовах цифрової трансформації»; Міжнародне стажування DigIn.Net 2 за підтримки Університету прикладних наук Анхальт (HochshuleAnhalt, HSA) на базі DUDIZ (німецько-український центр цифрових інновацій): тема: “Digital future: Blended learning”; Міжнародне стажування Карагандинському університеті ім. Є.А. Букетова, тема: «Інформаційні та комунікаційні технології в цифровій економіці: соціально-економічні, політичні, психологічні аспекти та вплив на освітній процес»; також у рамках підвищення педагогічної майстерності закінчила курс «Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів».

• Вчене звання – доцент (Атестат доцента, 12 ДЦ № 025898, Рішення атестаційної  колегії МОНМС України від 01.07.2011 р.).
  • Науковий ступінь – кандидат економічних наук зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) (Диплом кандидат наук, серія ДК № 048739, Рішення президії Вищої атестаційної комісії України від 08.10.2008 р.).
  • Ступінь вищої освіти – спеціаліст зі спеціальності «Економіка підприємства», присвоєна кваліфікація економіст (Диплом серія СК №11044198 , видано УДАЗ ім. О.С. Попова.).

В системі вищої освіти працює з 2006 року, зокрема на посадах:

• Викладач та старший викладач кафедри економіки підприємства та корпоративного управління Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова МОН України (надалі – ОНАЗ), 2009-2011 рр.;
  • Доцент кафедри економіки підприємства та корпоративного управління ОНАЗ, 2021-2011 рр.;
  • Доцент кафедри економіки та цифрового бізнесу ДУІТЗ, 2023-2021 рр..
  • Доцент кафедри публічного управління та цифрової економіки ДУІТЗ, з початку 2024 р.