Жаданова Юлія Олексіївна

Посада: доцент, кандидат економічних наук

Edb@suitt.edu.ua

Scopus Author ID: на реєстрації

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-5289-3355

ОКР бакалавр: Економічний та фінансовий аналіз, Управління витратами, Фінансовий аналіз та фінансова звітність підприємства, Облік та звітність, Потенціал  і розвиток підприємства.

Під керівництвом доцента Юлії Жаданової ведеться плідна науково-організаційна та виховна діяльність на кафедрі економіки та цифрового бізнесу. Під її керівництвом відмінно захищено бакалаврські та магістерські роботи здобувачів. Вчена має понад 90 публікацій наукового та 10 – навчально-методичного характеру, з них 5 публікацій, що індексуються у наукометричних базах Scopus та Web of Science.
Вiдповiдальна по кафедрі за профорієнтаційну роботу на кафедрі.
Є членом наукової групи щодо виконання низки науково-дослідних робіт.
Член Всеукраїнської Асоціації Економістів-Міжнародників, з 2022 р. Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова.

• Вчене звання – доцент (Атестат доцента, 12ДЦ № 043265, Рішення атестаційної колегії МОНМС України від 30.06.2015р.).
  • Науковий ступінь – кандидат економічних наук зі спеціальності 00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності), 2010 р. (Диплом кандидат наук, серія ДЦ № 057709, Рішення президії Вищої атестаційної комісії України від 10.02.2010 р.).
  • Ступінь вищої освіти – спеціаліст зі спеціальності «Економіка підприємства», присвоєна кваліфікація економіст (Диплом серія ЛА В С №000988, видано УДАЗ ім. О.С. Попова.).

В системі вищої освіти працює з 2000 року, зокрема на посадах:

• Викладач та старший викладач кафедри економіки підприємства та корпоративного управління Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова МОН України (надалі – ОНАЗ), 2000-2010 рр.;
  • Доцент кафедри економіки підприємства та корпоративного управління ОНАЗ, 2010-2021 рр.;
  • Доцент кафедри економіки та цифрового бізнесу ДУІТЗ, 2021-2023 рр..