Марколенко Павло Юрійович

кандидат технічних наук, доцент

aphn@suitt.edu.ua

Scopus Author ID: 36069364200 (6505638232)

ORCID: 0000-0001-5636-5111

«Фізика», «Матеріали та компоненти електроніки».

Закінчив Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1996 році. Спеціальність – «Фізика твердого тіла та твердотільна електроніка», кваліфікація – спеціаліст фізик.
У 1999 році закінчив аспірантуру в ОНАЗ ім. О.С. Попова. В 2007 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Твердотільна електроніка» в Одеському національному політехнічному університет Міністерства освіти і науки України та отримав науковий ступень кандидата технічних наук.
У 2011 році отримав вчене звання доцента кафедри фізики оптичного зв’язку ОНАЗ ім. О.С. Попова.
З 2007 року працює на посаді доцента.
Загальний трудовий стаж роботи складає 30 років.
Стаж педагогічної роботи у ЗВО: 15 років.

Напрям наукової діяльності: фізична мікроелектроніка, електронні пристрої, датчики, пристрої та фізичні основи зв’язку.

Автор та співавтор більше ніж 50 наукових робіт, в тому числі опубліковано понад 9 підручників та посібників, понад 20 наукових статей в фахових журналах та в журналах, що включені до наукометричних баз Scopus, Web of Science та Google Scholar. Результати наукових досліджень були представлені на понад 30 міжнародних та науково-практичних конференціях.  Має понад 8 авторських свідоцтв та патентів України.