Московчук Наталя Миколаївна

старший викладач кандидат педагогічних наук

moskovchuknata85@gmail.com

ORCID: 0000-0002-2232-9072

Викладає дисципліни

«Ділова українська мова», «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Практична стилістика», «Українська мова як іноземна» для іноземних абітурієнтів та здобувачів  вищої освіти (студентів) освітнього рівня бакалавр.

Вчена має понад 30 наукових та науково-методичних публікацій, серед яких є публікації у фахових виданнях України та виданнях, що індексуються у наукометричних базах Web of Science, Index Copernicus тощо, 2 монографії  та 3 посібники.

Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування:

• навчання в аспірантурі Державний Заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (2014-2019);
  • зарубіжне науково-педагогічне стажування «Організація освітнього процесу в галузі філологічних наук в Україні та країнах ЄС», 24 серпня – 2 жовтня 2020 р., Венеція, Італія;
  • науково-практичне стажування в період з 27.03.2023 по 01.06.2023 в Карагандинському університеті Букетова (м. Караганда, Казахстан) в обсязі 180 год.

Виконувала роботу з впровадження нових форм і методів викладання до практичних занять при першому й повторному читанні курсів, що передбачало підготовку наочних матеріалів, конспектів занять, розроблення тестових та інших завдань для поточного контролю успішності навчання. Зокрема, розроблено комплексні тестові завдання для визначення рівня володіння українською мовою як іноземною (рівень В1, рівень В2).

Освітня та наукова кваліфікації

• Науковий ступінь – кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – Теорія та методика навчання (українська мова) (Диплом кандидата наук від 26.02.2020).
  • Ступінь вищої освіти – магістр зі спеціальності «Українська мова та література», кваліфікація «Філолог, викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури» (Диплом магістра видано Одеським національним університетом імені І. І. Мечникова 30.06.2008).

У системі вищої освіти Н. Московчук працює з 2007 року.

• фахівець вищої категорії, кафедра лінгвістичної підготовки ОНАЗ ім. І.І. Попова, (2007-2008 роки);
  • викладач кафедри лінгвістичної підготовки ОНАЗ ім. І.І. Попова, (2009-2018 роки);
  • старший викладач (2019-2020 роки) кафедри лінгвістичної підготовки ОНАЗ ім. І.І. Попова, (2019-2020 роки);
  • старший викладач кафедри лінгвістичної підготовки Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, (2020-2022 роки);
  • відповідальна за дистанційне навчання (менеджер ННІ) слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян ДУІТЗ та відповідальна за підготовче відділення для іноземних громадян ДУІТЗ (2020-2022);
  • старший викладач кафедри психології, педагогіки та лінгводидактики Державного Університету інтелектуальних технологій і зв’язку, (2022-2023 роки);
  • доцент кафедри лінгводидактики та іноземних мов Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку  з вересня 2023р. і до тепер.

Наукові інтереси: українськомовна підготовка майбутніх  фахівців, що здобувають освіту у галузях технічних  та соціальних поведінкових наук.

Член Громадської організації культурно-освітянського спрямування Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка.