Царьов Роман Юрійович

rcarev@ukr.net

Scopus Author ID: 57207759195

ORCID: 0000-0001-9897-9672

Інформаційні системи в економіці і бізнесі; Структуровані кабельні системи; Мережеві сервіси та сервісні платформи; Програмно-апаратні засоби комп’ютерних мереж; Інформаційні системи в телемедицині

Запроваджує міжнародну сертифікаційну програму «LAN Designer», а також програму сертифікації  «Хмарні сервіси  Microsoft Azure»

Під керівництво Царьова Романа захищаються бакалаврські та магістерські роботи, виконуються студентські наукові роботи. Царьов Роман бере активну участь у наукових проектах та дослідженнях «Міжнародного союзу електрозв’язку». Викладач є автором двох підручників , 6 навчальних посібників та більш ніж 30 публікацій наукового та науково-методичного характеру, з яких 8 публікацій індексуються у науко метричних базах Scopus та Web of Science .

Підвищував кваліфікацію та проходив стажування  у «Національному банку України»,  «Lantec  -Gold Partner Microsoft», «R&M» (Швейцарія ), Національний університет «Одеська політекніка»

Сфера наукових інтересів: комп’ютерні та інформаційні мережі, сервісні платформи інформаційних мереж, оптимізація та проектування сервісних платформ, інформаційні системи автоматизації управління, електронна комерція, автоматизація бізнес-процесів, Інтернет речей, Smart city, Smart house.

Ступень вищої освіти – магістр зі спеціальності  «Інформаційні мережі зв’язку», присвоєна кваліфікація «Магістр з телекомунікацій» (Диплом  магістра, СК 21119402, виданий Одеською національною академією зв’язку ім. О. С. Попова, 30 червня 2002 р.)

• 2003 по 2008 рр. ПАТ «Фарлеп Інвест», інженер технічної експлуатації.
  • 2005 по 2009 рр. ООО «Телекомунікаційні технології», інженер-програміст, заступник начальник а ІТ департаменту
  • 2012 по 2019 ООО «Глобус Тур», начальник ІТ-відділу