Тодорова Маріанна Миколаївна

todorovamarianna22@gmail.com

ORCID: https://orcid.org/0009-0007-7002-6504

Психологія, Кіберпсихологія.

Запроваджує міжнародну програму ERASMUS+ PROGRAMME – International Credit Mobility KEY ACTION 1 – Learning mobility of Individuals.

Вчена має понад 30 публікацій наукового та навчально-методичного характеру, з них 7 навчально-методичних посібників.

Підвищувала кваліфікацію та проходила стажування в Університеті Гамбургу (Німеччина).

Протягом останніх 7 років є менеджером міжнародних проєктів DAAD «Діалог Схід–Захід», що реалізовувалися за такими тематичними напрямами: Тренінги для тренерів з підготовки медіаторів; Психосоціальна підтримка осіб, що потрапили в критичну життєву ситуацію; Конфлікти у контексті біженства та ін.

• Науковий ступінь – кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – Теорія і методика професійної освіти (Диплом кандидата наук, серія ДК № 012264, Рішення президії Атестаційної колегії України від 01.03.2013 р.).
  • Ступінь вищої освіти – магістр зі спеціальності «Психологія», спеціалізація «Клінічна та реабілітаційна психологія».

В системі вищої освіти працює з 2004 року, зокрема на посадах:

• методист деканату факультету менеджменту, а згодом спеціаліст відділу міжнародних зв’язків Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (2004-2008 рр.);
  • аспірант, за сумісництвом викладач кафедри загальних дисциплін та управління освітніми закладами Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського (2009-2012 рр.);
  • викладач кафедри управління освітніми закладами та державної служби Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського (2012-2021 рр.);
  • стипендіат програми «Scholars at Risk – Science Bridge for Ukraine» Гамбурзького університету, кафедра загальної, міжкультурної та міжнародної порівняльної освіти, а також психології освіти (2021-2022 рр.);
  • з вересня 2023 року по теперішній час – доцент кафедри психології та педагогіки Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку.