Кіновечір у ДУІТЗ

У п’ятницю 13 жовтня в актовій залі головного навчального корпусу ДУІТЗ за адресою: вул. Кузнечна, 1, відбувся тематичний кіновечір, присвячений Дню захисників та захисниць України. На ньому були присутні багато студентів університету, а також викладачі та співробітники закладу.

Перед переглядом фільму була проведена тематична вікторина за ініціативою студентської ради. Всі учасники отримали смаколики.

Після вікторини всі присутні подивились цікавий фільм «Снайпер. Білий ворон», поспілкуватись зі своїми друзями, поділитися враженнями після перегляду кіно та насолодились приємною вечірньою атмосферою.

Дякуємо всім, хто прийшов на наш захід та брав участь у вікторині! Чекайте наступні кіновечори!