Запрошуємо взяти участь у конкурсі «Врятувати від забуття»

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Шановні студенти та викладачі!

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України та комітет Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій оголошує Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».
Конкурс започаткований 2007 року й має на меті підвищення інтересу молоді до української історії, збереження й відновлення національної пам’яті.

У конкурсі можуть брати участь студенти та викладачі. На конкурс подаються як індивідуальні, так і групові проєкти. Роботи учасника (учасників) слід надсилати на адресу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2023 року.

Протягом грудня-січня журі опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня. Найкращі учасники отримають почесні відзнаки й грошові винагороди.

Приєднуйтесь! Буде цікаво!

Детальніше про правила конкурсу знизу

Правила конкурсу (https://www.instagram.com/p/CynOQyEoZRs/?igshid=MTRsYm5wMjFhY3EyaQ==)