Науково-дослідна робота кафедри

1. Аналіз атак на квантові системи розподілення ключів по оптичному волокну; математичне та алгоритмічне забезпечення стеку протоколів квантового розподілення ключів (2020-2021)
  2. Дослідження методів забезпечення базової кібербезпеки інноваційної діяльності у сфері інформаційно-телекомунікаційних систем та промислових підприємств(2020-2021)
  3. Дослідження методів підвищення захищеності телекомунікаційних систем на основі стохастичного завадостійкого кодування та таймерних кодів (2021)
  4. Розробка методів генерування бінарних псевдовипадкових послідовностей з підвищеною криптографічною стійкістю на основі динамічного хаосу (2022)
  5. Дослідження методів підвищення захищеності телекомунікаційних систем на основі стохастичного шифрування, завадостійкого кодування та декореляції помилок (2023)
  6. Дослідження методів підвищення захищеності телекомунікаційних систем на основі таймерних сигналів і лінійної частотної модуляції (2024)
  7. Методи підвищення якості перетворення мови на текст в системах біометричної аутентифікації (2024)