Освітньо-методична діяльність кафедри метрології, якості та стандартизації

В процесі навчання здобувачі вищої освіти вивчають стандарти з якості, вчяться кількісно оцінювати і аналізувати показники якості, виявляти фальсифікат продукції, аналізувати причини браку та надавати рекомендації для поліпшення якості виробництва. Крім того, здобувачі вищої освіти  отримують навички з розробки та імплементації міждержавних стандартів.

Навчання за цією спеціальністю формує у здобувачі вищої освіти  набуття фахових компетенцій спеціаліста з вимірювань, що спрямовані на отримання важливої інформації потрібної якості в галузях метрології, стандартизації, оцінки відповідності і сертифікації різних видів продукції та послуг, що споживає суспільство із використанням сучасних засобів вимірювальної техніки. У сучасній ринковій економіці висока якість продукції визначає конкурентоспроможність підприємства, його життєздатність і сталий розвиток.