ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗВ’ЯЗКУ

Порядок отримання запрошення на навчання

КРОК 1 (для всіх іноземних абітурієнтів):

Надіслати електронною поштою на адресу inter15@suitt.edu.ua та vrinter@suitt.edu.ua скановану копію (не фото !!!):

  • заяви (бланк українською або англійською);
  • закордонного паспорта з перекладом українською мовою;
  • атестата про повну середню освіту (з оцінками / балами) з перекладом українською мовою (якщо абітурієнт після школи навчався ще в якомусь навчальному закладі й закінчив його, потрібно також надіслати диплом про закінчення цього навчального закладу та додаток до диплома (з отриманими оцінками / балами й кількістю навчальних годин з кожної дисципліни); якщо вчився, але не закінчив навчальний заклад і не отримав диплом, то потрібно надіслати академічну довідку з цього навчального закладу (у довідці також повинні бути зазначені отримані оцінки / бали й навчальні години з кожної дисципліни));
  • скановану копію згоди на обробку персональних даних з особистим підписом абітурієнта (скачати бланк англійською, російською, українською або французькою мовою − можна вибрати будь-яку мову).

КРОК 2 (для абітурієнтів з країн з візовим режимом):

Отримати у відділі міжнародних зв’язків запрошення (для цього потрібно прийти особисто або відправити довірену особу; при собі потрібно мати паспорт!), взяти в міжнародному відділі реквізити банку для оплати візової підтримки та оплатити 648,00 грн. за візову підтримку.

КРОК 3 (для абітурієнтів з країн з візовим режимом):

Через 7-10 днів після оплати візової підтримки звернутися до Посольства України у своїй країні за отриманням візи на навчання.

Для країн з безвізовим режимом (Республіка Азербайджан, Республіка Вірменія, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова, РФ, Узбекистан): Отримувати візу на навчання та оплачувати візову підтримку не треба!!! Потрібно лише отримати у відділі міжнародних зв’язків запрошення на навчання (можна в електронному вигляді). Під час в’їзду в Україну з метою навчання обов’язково мати при собі оригінал даного запрошення або його копію.

З усіма питаннями просимо звертатися до відділу міжнародних зв’язків ДУІТЗ за адресою:

вул. Кузнечна, 1, м. Одеса, 65029, Україна (ауд. 302, 303).

Відповідальні особи:

Світлана БЄЛОВА, фахівець відділу міжнародних зв’язків,

тел.: +38 048 7050312

е-mail:  inter15@suitt.edu.ua

Геннадій БРАТЧЕНКО, проректор з міжнародної діяльності,

тел./факс +38 048 7050224

е-mail: vrinter@suitt.edu.ua

Державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку

Адреса:

65023, м.Одеса

вул. Кузнечна, 1

Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку © 2024