Студентки ДУІТЗ посіли призові місця у Міжнародній олімпіаді з цифрової економіки

Студентки 4 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» факультету бізнесу та соціальних комунікацій ДУІТЗ Сноз Олеся, Реклицька Алла і Маленька Катерина посіли призові місця у Міжнародній дистанційній студентській олімпіаді з цифрової економіки, яка відбулась 10-11 травня 2023 року на базі кафедри економіки  та міжнародного бізнесу Карагандинського університету імені академіка Є.А. Букетова  (Республіка Казахстан). За підсумками трьох турів дві наукові команди ДУІТЗ отримали Дипломи лауреатів ІІІ ступеня з бізнес-проєктами за темами: «Використання AR-технологій у складській логістиці» (виконавці – Сноз Олеся та Маленька Катерина; науковий керівник – Чукурна О.П., д.е.н., проф.) і «Створення та впровадження електронного щоденника «StudDiary» для студентів: сучасний цифровий інструмент у сфері вищої освіти» (виконавець – Рекліцька Алла, науковий керівник – Тардаскіна Т.М., к.е.н., доц. кафедри ММПУтаА). Вітаємо переможців!