ДУІТЗ посилює міжнародні зв’язки

До університету завітала делегація представників дипломатичної місії Республіки Таджикистан на чолі із Надзвичайним та Повноважним Послом паном Давлаталі Назрізода та першим секретарем Посольства Республіки Таджикистан в Україні Ікболою Шазодовим.

Ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко прийняв поважних гостей, розповів їм про освітні та наукові потужності університету, актуальність професій, які наш університет пропонує абітурієнтам.

Пан Давлаталі Назрізода зауважив, що уряд Республіки Таджикистан впроваджує курс на модернізацію та індустріалізацію держави. Він поцікавився питаннями щодо розвитку взаємодії з ДУІТЗ у напрямках навчання іноземних студентів, обміну студентами, проведення міжнародних наукових конференцій тощо задля підсилення науково-технічного потенціалу його батьківщини.

Олександр Назаренко та Давлаталі Назрізода домовились підтримувати контакти та співпрацювати надалі