Привітання ректора з Днем Державного Прапора та річницею Дня Незалежності України!

Шановні колеги, студенти, друзі!

Від особового складу ректорату та від себе особисто сердечно вітаю Вас із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та річницею Дня Незалежності України!
Ця визначні дати навіки увійшли в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткували нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Від щирого серця зичу Вам, Вашим рідним та колегам міцного здоров’я, благополуччя, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії та любові до України!

Слава Україні!