Студенти та Кібергігієна. Завершення спільного проекту CRDF та ДУІТЗ

Пів року тому, у лютому 2022 Представники Фонду цивільних досліджень та розвитку CRDF Global запропонували впровадити серед студентів ДУІТЗ безкоштовний онлайн-курс з кібергігієни “Базові правила безпеки у цифровому середовищі”.

Минуло пів року, і проект добігає кінця. За ці місяці понад 300 студентів різних спеціальностей пройшли цей курс — ознайомилися з десятьма різними розділами курсу, пройшли фінальний тест і отримали сертифікат.

Сьогодні координатор курсу Євген Севастєєв та  декан факультету ІТК  проф. Євген Васіліу збиралися зі студентами в онлайн-режимі з метою обсудити сам курс, результати його проходження, важливість питання кібергігієни в сучасному суспільстві. За результатами дискусії найкращим розділом курсу було визнано розділ про «фейкові новини», також були надані рекомендації щодо поліпшення курсу у майбутньому.