Професор Замлинський представив наш університет на Міжнародній конференції lSCES 2022

Професор Виктор Замлинський ( завідувач кафедри Маркетингу, менеджменту,
публичного адміністрування та управління Державного університету інтелектуальних технологій та комунікацій) взяв участь у Міжнародній науковій конференції з екологічної стійкості в управлінні природними ресурсами (ISCES 2022), яка була організована Школою бізнесу та фінансів бакалавра (Латвія), Ризьким університетом імені Страдіня. (Латвія) у партнерстві з Національним університетом водних ресурсів та інженерії довкілля.

ISCES 2022 — це рецензована міжнародна конференція, присвячена темам циклічної економіки та екологічної стійкості, і в цьому контексті метою ISCES 2022 є надання платформи для дослідників, підприємців, викладачів вищих навчальних закладів та органів влади для представлення результатів своїх досліджень і розробок.
Під час конференції обговорювалися такі теми:
– Зелена, цифрова та стійка економіка;
– Управління природними ресурсами;
– Екологічна стійкість та інженерний менеджмент.