Студенти ДУІТЗ мали можливість прослухати лекцію професора Бритченка

1 листопада 2022 року відбулася гостьова лекція професора Університету менеджменту безпеки в Кошице (Словаччина) Бритченко І.Г, доктора економічних наук, академіка Академії економічних наук України, магістра богослов’я, академіка Міжнародної академії богословських наук.
Ігор Геннадійович має значний досвід науково-педагогічної роботи в університетах країн Європейського Союзу, а саме:
– Вища школа бізнесу Національного університету Луїса (м. Новий Сонч, Польща);
– Державний вищий навчальний заклад ім. професора Станіслава Тарновського у Тарнобжегу (Польща);
– Вища школа страхування та фінансів (м. Софія, Болгарія).
Тема гостьової лекції: «Антикризове управління в світі останніх наукових досліджень лауреатів Нобелевської премії».
Значну увагу лектор приділив розвитку фінансового сектору та банківської сфери в умовах дії кризових чинників, пандемії короновірусу, військового стану. Проведено історичний екскурс розвитку банківського сектору та фінансової системи в умовах різних економічних укладів. Лектор провів критичний аналіз наукових досліджень Нобелевських лауреатів в сфері антикризового управління в банківській сфері.
Значне місце в ході лекції та дискусії було приділено стратегічному плану післявоєнного відновлення всіх секторів економіки України
Бритченко І. Г. є прихильником євроінтеграції України, він зробив великий вклад в запровадження інтеграційних процесів в сфері науки та освіти. Він один із небагатьох українських вчених, який підтвердив свій науковий ступінь у 9 країнах Європейського Союзу та Великобританії