У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся турнір з баскетболу

22 травня 2023 року в спортивній залі головного корпусу ДУІТЗ відбувся вже третій турнір з баскетболу на честь багаторічного завідувача кафедри, рефері з баскетболу національної категорії Едурда Павловича Станкевича. Цей захід був присвячений 75-річчю від дня заснування кафедри фізичної культури і спорту університету. Організаторами стали Одеська міська федерація баскетболу та Державний університет інтелектуальних технологій і зв’язку.

Відбулося 4 гри з баскетболу. В турнірі взяли участь 4 команди південного дивізіону Одеської міської федерації баскетболу: ДУІТЗ, ШИПИ, Nerubaysk, Autodoc. Команди є багаторазовими  учасниками різних баскетбольних чемпіонатів та ліг. З привітальним словом до спортменів звернувся ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко, який зазначив, що наші студенти отримують призові місця не тільки в інтелектуальних змаганнях, але й на спортивній арені. Старший викладач кафедри фізичної культури і спорту ДУІТЗ  Поліна Шандицева зазначила, що Едуард Павлович Станкевич був не тільки завідувачем кафедри фізичної культури і спорту в нашому університеті та рефері з баскетболу національної категорії, але й професіоналом у своїй справі. «Його можна назвати видатною людиною, яка багато років свого життя присвятила цьому виду спорта. Саме тому нам важливо пам’ятати про таких людей, та із цією метою відбувся турнір з баскетболу й відновлення важливого для ДУІТЗ Меморіалу Станкевича»‎, – розповіла Поліна Шандицева.

За результатами змагань турнірна таблиця виглядає так: ДУІТЗ 1 ШИПЫ 2 Autodoc 3 Nerubaysk 4