Університет став співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритетні напрями розвитку наукової думки в ХХІ столітті»

19 травня 2023 року факультет бізнесу та соціальних комунікацій Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку став співорганізатором сумісно з Одеським інститутом ПрАТ «ВНЗ «МАУП» V Міжнародної науково-практичної конференції до Дня науки України «Пріоритетні напрями розвитку наукової думки в ХХІ столітті». Захід також був присвячений 25-річчю Одеського інституту МАУП. Співорганізаторами конференції стали Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України та Міжнародна Академією прикладних наук в Ломжі (Польща) У конференції взяли участь 73 особи – науковці, науково-педагогічні працівники, практики, здобувачі вищої освіти міст Одеси, Миколаєва, Дніпра, Полтави, Черкас, Львова, Івано-Франківська, Польщі, Бельгії, Німеччини та США. В двох секціях конференції, гуманітарній та економічній, представлено цікаві презентації, відбулися дискусії. Активну участь в них взяли викладачі кафедри економіки та цифрового бізнесу та міжнародних відносин, суспільних комунікацій та ІТ- права ДУІТЗ. З привітальним словом на пленарному засіданні конференції виступив в.о. завідувача кафедри міжнародних відносин, суспільних комунікацій та ІТ- права Олексій Кокорєв. Участь в організації конференції взяла в.о. завідувачки кафедри економіки та цифрового бізнесу проф. Олена Князєва. Для бібліотек та для наукової розсилки видано друкований варіант збірника наукових праць за матеріалами конференції, інші учасники отримали електронний варіант збірника та сертифікат учасника з підвищенням кваліфікації за темою конференції (0,27 кредиту ЄКТС).