30 травня студенти ДУІТЗ взяли участь у проведенні свята для дітей з інвалідністю

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей студенти-психологи нашого університету взяли участь у веселому святі. Захід був організований Одеською міською радою для понад 100 дітей з інвалідністю в Ботанічному саду ОНУ ім. І.І. Мечникова.

Метою свята є привернення уваги громадськості до питань, пов’язаних з дотриманням прав дитини, а також наголошення на відповідальності, яку несе суспільство за виховання молодого покоління.На заході відбулися майстер-класи з малювання і музики, а також інші розваги. Для дітей виступили вихованці ліцею ім. професора П.С.  Столярського.
Наші студенти-психологи із задоволенням взяли участь у заході й отримали новий безцінний досвід.