У ДУІТЗ можна отримати диплом бакалавра з публічного управління інноваційними та інформаційними екосистемами

У цьому році в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відкрито набір у бакалаврат за новою освітньо-професійною програмою «‎Публічне управління інноваційними та інформаційними екосистемами» за спеціальністю 281 «‎Публічне управління та адміністрування». ‎

Про переваги опанування нової спеціальності розповіла Світлана Хаджирадєва, проректор ДУІТЗ з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, доктор наук з державного управління, професор.
Світлана Констянтинівна також розповіла про основні відмінності спеціальності 281 «‎Публічне управління та адміністрування» від спеціальності 073 «Менеджмент».
Хочемо наголосити, що «‎Публічне управління інноваційними та інформаційними екосистемами»‎ – один з найактуальніших у сучасному світі напрямів.
Крім того, наш університет у наступному навчальному році впроваджує програми двох дипломів.

Ми чекаємо на Вас!
Навчіться керувати ІТ-країною!