Під час тривоги студенти ДУІТЗ займаються в бомбосховищі

У цей складний час ДУІТЗ намагається робити все можливе для того, щоб убезпечити студентів, викладачів і співробітників університету. З першого дня війни в головному корпусі ДУІТЗ за адресою: вулиця Кузнечна, 1, відкрите бомбосховище (вхід зсередини, треба пройти через головні двері). Під час повітряної тривоги до укриття спускаються студенти, викладачі та співробітники університету, мешканці прилеглих будинків і закладів.

Бомбосховище ДУІТЗ забезпечено всіма необхідними й комфортними умовами для перебування та проведення навчання.

Основною перевагою нашого укриття є сучасність і облаштування бомбосховища необхідним обладнанням.

Нагадаємо, що в цьому році ДУІТЗ став учасником ініціативи «WiFi в укриттях», яка була започаткована Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України. Саме тому наше укриття облаштовано сучасними WiFi для зручного отримання необхідної інформації.

Віримо в перемогу, зберігаємо спокій. Все буде Україна!