У ДУІТЗ відбулась гостьова лекція з головним редактором «Медіацентр Україна – Одеса»

6 жовтня в ДУІТЗ відбулася гостьова лекція для студентів спеціальності 061 «Журналістика» з головним редактором «Медіацентр Україна – Одеса» Михайлом Штекелем. Зустріч було проведено у форматі онлайн-конференції в Zoom. Михайло Штекель – відомий військовий кореспондент, який має досвід журналістської роботи на лінії бойового зіткнення на Сході України. Як воєнкор він брав участь у роботі журналістських груп у Херсоні, Миколаєві, Донецькій області. Під час зустрічі студенти поставили гостю такі актуальні зараз запитання про його досвід військового кореспондента, про особливості журналістської роботи в зоні бойових дій. Наприкінці зустрічі студентам-журналістам запропонували взяти участь у безкоштовному медійному курсі «Новинна кухня», організаторами якого є «Медіацентр Україна – Одеса» разом з Інститутом політичної інформації.

Також є домовленості про подальшу співпрацю. Далі ще більше! Долучайтеся!