Наші викладачі взяли участь у Міжнародній конференцї «Modern problems of improve living standards in a globalized world»

29 листопада 2023 р. відбувалася Восьма міжнародна наково-практична інтернет-конференція (8th International Scientific and Practical Internet-Conference) «Modern problems of improve living standards in a globalized world» Академії прикладних наук – Вищої школи управління й адміністрації в Ополє (Польща).
Захід відбувся у дистанційному форматі на платформі Google Meet.
Мета конференції – обговорення наукових і практичних проблем підвищення якості життя в умовах глобалізації, закономірностей і основних тенденцій зміни різних аспектів якості життя людей.

Фахівці нашого університету взяли участь у цій конференції. В.о. декана факультету бізнесу та соціальних комунікацій, д.е.н., професор Олена Чукурна та  к.е.н.,  доцент  кафедри  менеджменту та маркетингу Тетяна Тардасквна взяли активну участь в обговорені основних питань конференції.  Доцент Тардаскіна виступила з доповіддю на тему: «Modern approaches to effective management of IT-companies».
Тетяна Миколаївна зазначила: “За відносно короткий проміжок часу сфера інформаційних технологій зі звичайної галузі, перетворилась на один з головних драйверів світової економіки, ставши каталізатором тектонічних змін і трансформацій у багатьох інших індустріях”. У доповіді  досліджені ключові аспекти та сучасні підходи до ефективного управління ІТ-компаніями в умовах цифрової економіки. Саме завдяки розвитку ІТ-продуктів, цифрових інструментів і сервісів з’являються нові сфери розвитку цифрової економіки, зокрема сучасним трендом є сфера AITech.  Штучний інтелект  стає ключовим фактором трансформації різних галузей і, безумовно, впливає на розвиток ІТ-сфери. Впровадження штучного інтелекту також суттєво впливає та змінює моделі управління ІТ-компаніями, забезпечуючи нові можливості та виклики.