У ДУІТЗ відбудеться благодійний святковий ярмарок до Дня Святого Миколая та Збройних Сил України

Шановні друзі!

6 грудня о 12:00 у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбудеться благодійний святковий ярмарок до Дня Святого Миколая та Збройних Сил України.
Захід пройде на другому поверсі університету.

Мета заходу – зібрати кошти на потреби військових.

Пропонуємо взяти участь у благодійному ярмарку студентам, викладачам та працівникам університету й підготувати стіл зі смаколиками, святковими сувенірами та іншими речами.
Щоб взяти участь у заході, потрібно приготувати будь-яку домашню випічку, печиво, пряники, смаколики тощо й принести їх на ярмарок до нашого закладу.

Звертайтесь з пропозиціями або питаннями до голови студентської ради, тел.(068) 973-28-55 (Уляна) або до кабінету 213.

Приєднуйтесь до нашого благодійного ярмарку! Чекаємо на ваші пропозиції!