13 грудня студенти та викладачі ДУІТЗ пройшли цікавий і корисний тренінг “Вигоряння, вторинна травматизація. Шляхи запобігання

Під час заходу всі присутні дізнались про те, що таке перша психологічна допомога, розглянули алгоритми дій (за протоколом МААСЕ) у разі виникнення різних ситуацій, коли потрібна допомога. Також передивилися фільм про події, які виникали в Ізраїлі, й розібрали певний алгоритм дій, як краще робити в разі тієї чи іншої ситуації. Протягом тренінгу опрацювали 2 дуже цікаві вправи – “Варто чи не варто сперечатися” та “Jigsaw (метод “ажурна пилка”)”. Тренінг провела практичний психолог, тренерка ITC, представниця Ізраїльської коаліції травми Ніна Філатова.

Сподіваємося, що всі присутні отримали корисні знання, які стануть у пригоді в їхній майбутній професійній діяльності.