В ДУІТЗ пройшов Марафон психологічної підтримки

15 грудня в ДУІТЗ відбувся останній цікавий та корисний тренінг. Під час заходу студенти підвели підсумки двох тижнів психологічних тренінгів. Також поділилися своїми враженнями від цього заходу. Протягом останнього тренінгу фахівець кафедри психології та педагогіки Олена Юхновець запропонувала студентам виконати вправу “Очікування й враження від психологічних тренінгів”. Під час цієї вправи студенти на аркушах паперу розписали всі плюси й мінуси, які вони відзначили для себе після двох тижнів тренінгів, а також деякі з них зробили гарні малюнки.
Ця вправа допоможе тренерам дізнатись, які вміння та знання здобули майбутні психологи.

Сподіваємося, що ці два тижні пройшли недарма та кожен, хто брав участь у тренінгах, отримав задоволення, знання та практичні навички, які стануть у пригоді у майбутній професійній діяльності.
Дякуємо викладачам і тренерам за корисні психологічні практики для студентів ДУІТЗ, а також дякуємо студентам за те, що приєдналися до наших заходів!

Чекаємо наступних тренінгів!