Вітання з Новим роком

Шановні друзі та колеги!

Щиро вітаю Вас з Новим 2024 роком!

Уже другий рік поспіль ми зустрічаємо Новий рік в умовах повномасштабної війни, але, не дивлячись на це, продовжуємо працювати задля щасливого майбутнього нашої країни.
2023 рік збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху реалізації амбітних планів і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку нашого Університету.

Я вдячний Вам за копітку працю заради процвітання нашого навчального закладу, а також хочу подякувати українським захисникам за те, що дають нам можливість продовжувати працювати та навчати майбутнє покоління патріотів. Я впевнений, що в новому році на нас чекають нові успіхи, радісні події, а найголовніше – Перемога!

Нехай Новий рік принесе кожному багато приємних подій, яскравих вражень і радісних моментів! Миру нашій країні та вашим родинам. Нехай 2024 рік принесе для України добрі новини, а для всіх нас – спокій і гарний настрій!

ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко!