Штучний інтелект у науці та освіті (Aise 2024)

1-2 березня 2024 року у змішаному форматі відбудеться Міжнародна наукова конференція «Штучний інтелект у науці та освіті» (AISE 2024).
Захід покликаний висвітлити особливості та напрями застосування проривних технологій штучного інтелекту у наукових дослідженнях, економіці та освітніх практиках. Під час конференції планується обговорити наступні питання:
– ШІ в освіті;
– ШІ в науці;
– ШІ в економіці;
– нейронні мережі та машинне навчання.
В рамках роботи конференції будуть проведені майстер-класи для отримання практичних навичок застосування штучного інтелекту в освіті і науковій діяльності.
Організатори: ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Інститут цифровізації освіти НАПН України, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського», Державний університет «Житомирська політехніка», Офіс підтримки вченого, ADA University (Азербайджан), ВГО «Інноваційний університет».
Детальніше: [sites.google.com/view/aise-2024], [https://docs.google.com/forms/d/1EM6HrXCUsQmqgMnw-UKi1XOQ_zwz59ZzNZpXC-YPpO8/viewform?fbclid=IwAR3zxCRLVqAJpZvBkhUwrm13UMK3pXaf81xFSWVsN67x3IUBuY7bYOIK0zE&edit_requested=true]