Нові можливості для українського deep-tech: Подавайтеся на хакатон «Інновації у сфері deep-tech»

Організатори планують відібрати 30 стартапів, які приєднаються до Акселераційних програм Science Intensive Innovation та Development and Renovation.

Акселераційні програми Science Intensive Innovation та Development and Renovation реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України та Міністерство економіки України спільно з Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator, Київським академічним університетом. Це крута можливість для талановитих студентів, науковців, дослідників знайти потенційних клієнтів та інвестиції.
Переможці відбору зможуть:
– активно співпрацювати з потенційними клієнтами. Це дасть їм змогу легше визначити та адаптувати свої продукти до реальних потреб ринку.
– вивчити ефективні стратегії, які допомагають залучити інвестиції для розвитку їхнього бізнесу.
– визначити та оптимізувати свій Product-Market Fit і, як результат, оптимізувати свій продукт під вимоги ринку.
– отримати доступ до ресурсів для успішної роботи, як-от вебінари, буткемпи, лекції, індивідуальна робота з експертами, майстеркласи тощо.
– перевірити та оптимізувати свою бізнес-модель завдяки експертам програми спільно з представниками бізнесу.
Взяти участь у відборі можуть як індивідуальні учасники — студенти, науковці, фінансисти, дизайнери-маркетологи чи розробники, — так і сформовані команди.
Встигніть податися до 12 лютого.
Зробити це можна тут
Користуйтеся найкращими можливостями для створення унікальних та якісних українських продуктів.