У ДУІТЗ відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю 051 «Економіка»

24 січня в 223 аудиторії головного корпусу ДУІТЗ відбувся захист магістерських робіт за спеціальністю 051 «Економіка». Захід проходив у двох форматах – дистанційному й очному. Такий формат захисту робіт підкреслив адаптивність і високий рівень підготовки учасників, які успішно впоралися з викликами цифрового середовища, продемонструвавши вражаючі досягнення в дослідницькій сфері.

Під час захисту робіт студенти продемонстрували свої знання, вміння та досягнення, які вони отримали протягом своєї навчальної програми.

Упродовж довгого часу студенти працювали над своїми проєктами: провели численні дослідження, розробляли нові методи й інструменти, знаходили вирішення різних проблем, пов’язаних зі своїми спеціалізаціями.

Захист робіт відбувся перед комісією, у складі якої були викладачі та експерти у відповідних галузях.

Студенти представили свої роботи, розказали про основні результати власних досліджень, аргументували висновки й рекомендації щодо роботи. Також під час захисту кваліфікаційних робіт вони продемонстрували своє вміння висловлюватися та аргументовано відповідати на запитання.

Експертне журі відзначило внесок учасників у відповідну галузь. Також усі члени журі побажали студентам наснаги, терпіння, щастя, миру, великих звершень та здобутків у їхній професійній діяльності!