Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Щорічно, 27 січня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.  Цей день був запроваджений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 1 листопада 2005 року, щоб вшанувати пам’ять мільйонів євреїв, які загинули від нацистського режиму під час Другої світової війни.

У ДУІТЗ також щороку 27 січня вшановують пам’ять жертв Голокосту. «Сьогодні в усьому світі згадують жертв жорстокого масового геноциду усіх часів та засвідчують прагнення до боротьби з антисемітизмом і всіма іншими формами насилля. Цей день має нагадати всім агресорам сучасного світу про небезпечність та наслідки їхніх дій, у тому числі й для кожного з них. Сьогодні усі ми протистоїмо всесвітньому злу, виборюючи право на свободу та європейські цінності. Тому ми повинні припити знищення українського народу та постійно захищати нашу державу. Україна обов’язково переможе. Бережемо пам’ять про події 1945 року для поширення правди про геноциди. Пам’ятаймо та згадуймо мільйони жертв Голокосту!» – зазначив ректор ДУІТЗ Олександр Назаренко.