Кафедра лінгводидактики та іноземних мов ДУІТЗ запрошує всіх охочих доєднатися до Національного Фестивалю «Код нації», присвячений Міжнародному дню рідної мови, який відзначається 21 лютого.

Для знавців солов’їної освітня платформа Фестивалю проводитиме тестування на рівень володіння українською мовою. Зареєструватись на нього можна на сторінці з 05.02 до 23.02, пройти тестування з 26.02 до 29.02, а дізнатись попередні результати вже з 01 березня!

На Всеукраїнський конкурс усі охочі зможуть подати свої творчі проєкти у п’яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, фотокросинг, есе на тему “Мовне питання” та номінація мовних мемів.

Подача заявок на конкурс відбувається на сайті з 05.02 до 25.02, оцінювання творчих проєктів до 29.02, а оголошення переможців конкурсу відбудеться 01 березня на офіційних сторінках Фестивалю в соціальних мережах.

Детальніше про умови участі та Положення на сайті Конкурсу