Університет продовжує плідну співпрацю з закладами середньої базової освіти

15 березня 2024 р. між Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку й Одеським ліцеєм з поглибленим вивченням  іноземних мов №121 було підписано меморандум про співпрацю.
Цей навчальний заклад-партнер є асоційованим  закладом середньої базової освіти  ЮНЕСКО і посідає одне з передових рейтингових місць у нашому регіоні. Він має давню історію навчання та виховання багатьох видатних людей як міста Одеси, так і всієї України. У 1960 р. заклад став першою міською середньою школою, де дисципліни  викладалися тільки українською мовою.
Головні напрями співпраці з ДУІТЗ:
– залучення обдарованих учнів профільних класів до спільної наукової роботи на кафедрах, участі в олімпіадах і конкурсах, ініційованих Міністерством освіти і науки України, написання наукових досліджень та робіт МАН (Малої академії наук);
– організація зустрічей зі старшокласниками та їхніми батьками для ознайомлення й популяризації напрямів діяльності університету, залучення до навчання в нашому ЗВО;
– залучення учнів ліцею до поглибленого вивчення окремих елементів дисциплін з напрямів «Цифрова економіка»,  «Менеджмент та Маркетинг», «Комп’ютерні науки та штучний інтелект»,  «Публічне управління та адміністрування» й інших базових напрямів університету, на навчальних/підготовчих курсах і в гуртках університету;
–  інформування учнів ліцею про проведення «Днів відкритих дверей» та інших заходів ДУІТЗ.
Підписання меморандуму відбулося завдяки ініціативі й активній участі у підготовці проєкту доцента кафедри публічного управління та цифрової економіки,  к.е.н. Юлії Терешко. Висловлюємо також щиру подяку директорові ліцею Людмилі Семенюк та завучу Євгенії Соболевій за сприяння у співробітництві з  Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку.