Запрошуємо на гостьову лекцію від наших друзів з iSyb

iSyb – це IT-компанія з 13-річним досвідом на ринку України, яка почала з інвестицій, а зараз розвивається у сфері сучасних технологій.
Основні продукти – IOT, Cyber Security, Video SaaS, Blockchain, Fintech, Telecom.
Компанія працює з В2В та В2С клієнтами. Основні послуги – система «розумний будинок» для багатоповерхових будинків, відеоспостереження за підпискою, кібербезпека для бізнесу та його користувачів, маркетинг під ключ та сервіс для авто.

Впровадження всіх цих технологій привело до створення всередині компанії також i маркетингового агентства із застосуванням AI.
На сьогодні компанія виходить на ринок Європи з послугою «розумного будинку», а також запускає свій мобільний зв’язок – iSyb Telecom.

Детальніше з продуктами можна ознайомитися за посиланням

У межах співпраці з університетом відбудеться гостьова лекція для студентів за темою: «Як швидко впроваджувати сучасні технології в повсякденне життя. Як розвивається IТ та маркетинг у 2024 в Україні».

21.03.2024 о 13.00 за посиланням

Поговоримо про:
– сучасні технології в повсякденному житті;
– кібербезпеку  та IT-розвиток;
– системний маркетинг.