У Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбулася олімпіада з математики

У суботу, 23 березня, в аудиторії 201 головного навчального корпусу ДУІТЗ відбулася студентська олімпіада з математики, приурочена до Дня числа Пі, неофіційного свята, яке відзначається 14 березня. Цей захід організували викладачі кафедри фізико-математичних наук. У ньому взяли участь студенти, які навчаються на різних спеціальностях у ДУІТЗ.

Під час олімпіади студенти нашого університету активно виконували різні завдання конкурсу, які були доволі складними, але цікавими та здебільшого корисними для молоді.

Наприкінці конкурсу викладачі кафедри фізико-математичних наук оголосили переможців. Ними стали:
1 місце – Драгнєв Андрій, ІПЗ-1.01;
2 місце – Підлісний Лев, КН-1.02;
3 місце – Кузнецов Іван, ТРК-2.01.

Дякуємо всім за участь у нашій олімпіаді з математики та чекаємо вас на інших наших заходах!