Лабораторія «Технічні засоби охорони та захисту інформації» оснащена за останім словом техніки

На базі кафедри кібербезпеки та технічного захисту інформації факультету інформаційних технологій та кібербезпеки ДУІТЗ функціонує лабораторія «Технічні засоби охорони та захисту інформації». Про її особливості розповідає кандидат технічних наук, доцент кафедри  кібербезпеки і технічного захисту інформації Володимир Кононович. Він є автором 3 винаходів, 43 наукових робіт, 64 науково-методичних видань, 3 книг, двох підручників та 15 навчальних посібників. Володимир Григорович – вчений-енциклопедист, досліджує інтеграцію та конвергенцію видів безпеки, проблему неподільності безпеки, безпеку штучного інтелекту.